Про нас

Історія

Приватне підприємство «Артон » (ПП « Артон» ) було засновано у 1998 році і є українським виробником приладів пожежної та охоронної сигналізації. ПП « Артон » під керівництвом засновника пройшло шлях від невеликого підприємства до визнаного лідера в своїй галузі. В даний час більше 70 % продукції ПП « Артон » експортує у велику кількість країн світу, кількість яких постійно збільшується.

Продукція

ПП « Артон » розробляє, виробляє і продає прилади пожежної та охоронної сигналізації (оптичні димові, теплові, комбіновані, автономні, лінійні, ручні сповіщувачі, пожежні приймально-контрольні прилади, допоміжні прилади та аксесуари, охоронні сповіщувачі). Щорічно асортимент продукції поповнюється новими виробами.

Якість

Наші клієнти відзначають відмінну якість продукції ПП «Артон» і високу репутацію нашої фірми. Працюючи з клієнтами, ми постійно поліпшуємо продукцію для повного задоволення споживчих запитів і забезпечуємо необхідну технічну підтримку. Всі прилади відповідають вимогам європейських стандартів, а система управління якістю, введена на підприємстві в 2003 році, сертифікована компанією TUV Rheinland на відповідність міжнародному стандарту ISO 9001:2008 та гарантує споживачеві відмінну якість продукції

Розробки

Професійна команда конструкторів і технологів підприємства з ентузіазмом працює над створенням нових і вдосконаленням існуючих моделей приладів пожежної сигналізації, сповідуючи інноваційну модель розвитку підприємства. Результатом їх роботи є не тільки реалізовані в приладах запатентовані винаходи, а й визнання зусиль команди світовим співтовариством. У 2007 році ПП «Артон» було нагороджено пам'ятним знаком Міжнародної організації інтелектуальної власності для інноваційних підприємств як видатне підприємство у сфері винаходів та інновацій. Підприємство було визнано переможцем всеукраїнського конкурсу «Винахід року» в 2003, 2004 і 2006 роках. ПП « Артон » посіло друге місце за кращий винахід року на конкурсі «Винахід 2010».

Підтримка споживача

Наші досвідчені і доброзичливі співробітники технічного, комерційного та експортного відділів завжди до Ваших послуг та із задоволенням дадуть відповідь на всі Ваші запитання. Прилади , у яких протягом гарантійного терміну виявлено відмови в роботі або несправності, безоплатно замінюються або ремонтуються підприємством-виробником або офіційним дистриб'ютором. Підприємство за свій рахунок виконує і післягарантійне обслуговування клієнтів.

Стратегія

  • підтримка репутації виробника систем пожежної та охоронної сигналізації високої якості і надійності;
  • створення нової продукції, яка відповідає очікуваним потребам внутрішнього і зовнішнього ринків, впровадження прогресивних інновацій в нових моделях приладів;
  • максимальне задоволення вимог споживачів .
© 2012- PC ARTON