Про компанію

ПП Артон


МІСІЯ

Забезпечення населення і підприємств високоякісними і надійними приладами і системами протипожежної автоматики, автоматичними захисними пристроями різного призначення за максимально доступними цінами для ефективного захисту життя і майна.

ІСТОРІЯ

Приватне підприємство «Артон» (ПП «Артон») було засновано в 1998 році і є українським виробником приладів пожежної та охоронної сигналізації. ПП «Артон» під керівництвом засновника пройшло шлях від невеликого підприємства до визнаного лідера в своїй галузі. В даний час більше 70% продукції ПП «Артон» експортує в багато країн світу, кількість яких постійно збільшується.

ПРОДУКЦІЯ

ПП «Артон» розробляє, виробляє і продає прилади пожежної та охоронної сигналізації (оптичні димові, теплові, комбіновані, автономні, лінійні, ручні сповіщувачі, пожежні приймально-контрольні прилади, допоміжні прилади та аксесуари, охоронні сповіщувачі). Щорічно асортимент продукції поповнюється новими виробами.

ЯКІСТЬ

Якість продукції Артон - це результат свідомого ставлення працівників усіх ланок підприємства до спільної справи і постійного моніторингу потреб і побажань споживачів. Позитивні відгуки споживачів, а також їх вірність і вдячність нашій продукції сигналізують про її високу якість. Підприємство успішно пройшло інспекційні перевірки декількох відомих європейських центрів сертифікації, що безсумнівно сприяло підвищенню рівня культури і організації виробничих і адміністративних підрозділів. Система менеджменту якості діє на підприємстві з 2003 року і сертифікована на відповідність міжнародному стандарту ISO 9001: 2015.

РОЗРОБКИ

Професійна команда конструкторів і технологів підприємства з ентузіазмом працює над створенням нових і вдосконаленням існуючих моделей приладів пожежної сигналізації, сповідуючи інноваційну модель розвитку підприємства. Результатом їх роботи є не тільки реалізовані в приладах запатентовані винаходи, а й визнання зусиль команди світовим співтовариством. У 2007 році ПП «Артон» було нагороджено пам'ятним знаком Міжнародної організації інтелектуальної власності для інноваційних підприємств як видатне підприємство у сфері винаходів та інновацій. Підприємство було визнано переможцем всеукраїнського конкурсу «Винахід року» у 2003, 2004 і 2006 роках. ПП «Артон» посіло друге місце за кращий винахід року на конкурсі «Винахід 2010».

ПІДТРИМКА СПОЖИВАЧА

Наші досвідчені і доброзичливі співробітники технічного, комерційного та експортного відділів завжди до Ваших послугами і з задоволенням дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

СТРАТЕГІЯ

  • підтримку репутації виробника систем пожежної та охоронної сигналізації високої якості і надійності;
  • створення нової продукції, яка відповідає очікуваним потребам внутрішнього і зовнішнього ринків, впровадження прогресивних інновацій в нових моделях приладів;
  • максимальне задоволення вимог споживачів.
© 2012- PC ARTON