Гарантійний ремонт та/або сервісне обслуговування

Ремонт або заміна виробів протягом гарантійного терміну експлуатації проводиться підприємством-виробником за умови дотримання правил монтажу, своєчасного технічного обслуговування, транспортування і зберігання.

Гарантійний ремонт і / або сервісне обслуговування виробів супроводжується службою технічного контролю ПП "АРТОН".

При виникненні питань, пов'язаних з гарантійним ремонтом і / або сервісним обслуговуванням виробів, звертайтеся по тел. 050-374-03-16 (начальник служби технічного контролю).

При виникненні питань, пов'язаних з монтажем, підключенням виробів, а також виявленими, під час експлуатації, несправностями звертайтесь за тел. 050-434-03-26 (технічний фахівець).

Усунення несправності виробу здійснюється протягом 14 робочих днів: під час гарантійного ремонту - починаючи з моменту отримання вироби службою технічного контролю, при сервісному обслуговуванні - після попередньої оплати ремонту. 

Відправлення виробів в ремонт

                                                                                                Увага! 
Оплата відравлення обладнання на ремонт здійснюється за рахунок споживача. В іншому випадку обладнання на ремонт не приймається. 
Оплату відправлення обладнання з ремонту споживачу здійснює ПП «АРТОН».

В середину посилки вкладіть наступну інформацію: характер виявленої несправності; Ваші контактні дані (назва організації (ПІБ приватного підприємця), адреса, телефон); контактні дані особи, що виявив несправність (телефон). Така інформація повинна бути викладена у вигляді заповненого супровідного листа, бланк якого доступний за  посиланням та заповнивши електронну форму (посилання).

  1. Сплатіть посилку (відправлення продукції на гарантійний ремонт і / або сервісне обслуговування здійснюється за рахунок відправника).
  2. Після відправлення посилки повідомте номер товарно-транспортної декларації по тел. 050-374-03-16.
  3. Реквізити для відправлення:

"Нова пошта", м. Чернівці, склад №1, ПП "АРТОН", ЄДРПОУ 30150047, представнику ел. 050-374-03-16).

© 2012- PC ARTON