Новини

10.01.2022 Отримано сертифікат на устатковання iндикацiї центрiв приймання тривожних сповiщень УІ ЦПТС "АРТОН Монiторинг"

 ПП "Артон" отримало сертифікат на устатковання iндикацiї центрiв приймання тривожних сповiщень УІ ЦПТС "АРТОН Монiторинг"(див. за посиланням )


23.12.2021 ПП "Артон" постійний спонсор відкритого міського конкурсу з радіоелектронного конструювання.


17.12.2021 Нагадування про правильне використання захисних ковпачків на пожежних сповіщувачах виробництва ПП "Артон"

            У зв'язку із зверненнями мешканців багатоповерхових будинків стосовно питання чи працює система протипожежного захисту, якщо з пожежних сповіщувачах не знятий захисний ковпак, роз'яснюємо.

            У паспортах та інструкціях з експлуатації на відповідні пожежні сповіщувачі, а саме в розділі «Розміщення та монтаж» окремим пунктом вказано, що при проведенні ремонтних робіт повинен бути забезпечений захист сповіщувачів від попадання на них будівельних матеріалів (фарби, цементного пилу іт.п.). З цією метою, на кожен сповіщувач встановлюється захисний ковпак. Зняття захисного ковпака здійснюється перед введенням сповіщувача в експлуатування.

           Якщо житловий будинок введений в експлуатацію, всі захисні ковпаки на сповіщувачі повинні бути зняті.

           Звертаємо увагу на некомпетентність «фахівця» Сергія Бормотько, представленого в телевізійному репортажі, як керівника керуючої компанії будинку.


19.10.2021 ПП "Артон" на міжнародній виставці FeuerTrutz-2021 у м.Нюрнберг, Німеччина.


29.07.2021 ПП "Артон" повідомляє про можливість виготовлення пожежних сповіщувачів у наступних кольорах: чорний, червоний, зелений, жовтий та синій

       


18.02.2021 ПП "Артон" надає матерільно-технічну допомогу соціальним закладам Буковини

Психоневрологічний інтернат на Буковині отримав від ПП "Артон" 200 датчиків диму


04.01.2021 З 2021 року ПП "АРТОН" буде використовувати новий логотип


06.08.2020 Отримано сертифікат на сповіщувач пожежний ручний адресний радіоканальний SPR-10R

Сертифікат на сповіщувач пожежний ручний адресний радіоканальний - SPR-10R виданий згідно з вимогами ДСТУ EN 54-25:2010  Переглянути сертифікат.


17.04.2020 Увага! Наявність продукції

  Шановні клієнти! У зв'язку із ситуацією що склалася, зменшились виробничі потужності  ПП"Артон". Просимо Вас під час замовлення з'ясовувати наявність продукції на складі, а в разі її відсутності - строки виготовлення.


13.03.2020 Семінар переноситься

Семінар в м. Києві, проведення якого було заплановано на  18-19 березня 2020р. переноситься

 Шановні колеги! У зв'язку з ситуацією що склалася та заходами, що вживаються керівництвом Києва ми вимушені перенести семінар на невизначений строк. Про дату та час проведення семінару ми повідомимо заздалегідь. Тим не менш ми не закриваємо форму для реєстрації учасників семінару. Зареєструвавшись Ви зможете узнати свіжу інформацію стосовно проведення семінару першими. Просимо вибачення за незручності. © 2012- PC ARTON