Новини

11.07.2022 Оновлено прайс-лист

 Увага! Оновлено ціни на продукцію нашого підприємства, відповідний прайс-лист представлений на сайті і  діє з 22.07.2022 року. Також його можна завантажити за посиланням.


16.06.2022 Комплектування ключами ручних сповіщувачів серії SPR та пристроїв ручного управління серії РУПД

     З метою оптимізації виробничих процесів при виготовленні сповіщувачів ручних серії SPR та пристроїв ручного управління системи пожежогасіння і димовидалення серії РУПД, їх комплектування ключами буде здійснюватися виходячи з норми упаковки. Одна коробка відповідних приладів в кількості 12 штук буде постачатись з одним комплектом ключів. Водночас ПП «Артон» вводить в номенклатуру товарів комплект ключів.


21.01.2022 Отримано оновлені сертифікати на продукцію ПП "Артон"

 Отримано оновлені сертифікати на продукцію ПП "Артон". Див. за посиланням Сертифікати_Артон_2022_2025.pdf


10.01.2022 Отримано сертифікат на устатковання iндикацiї центрiв приймання тривожних сповiщень УІ ЦПТС "АРТОН Монiторинг"

 ПП "Артон" отримало сертифікат на устатковання iндикацiї центрiв приймання тривожних сповiщень УІ ЦПТС "АРТОН Монiторинг"(див. за посиланням )


23.12.2021 ПП "Артон" постійний спонсор відкритого міського конкурсу з радіоелектронного конструювання.


17.12.2021 Нагадування про правильне використання захисних ковпачків на пожежних сповіщувачах виробництва ПП "Артон"

            У зв'язку із зверненнями мешканців багатоповерхових будинків стосовно питання чи працює система протипожежного захисту, якщо з пожежних сповіщувачах не знятий захисний ковпак, роз'яснюємо.

            У паспортах та інструкціях з експлуатації на відповідні пожежні сповіщувачі, а саме в розділі «Розміщення та монтаж» окремим пунктом вказано, що при проведенні ремонтних робіт повинен бути забезпечений захист сповіщувачів від попадання на них будівельних матеріалів (фарби, цементного пилу іт.п.). З цією метою, на кожен сповіщувач встановлюється захисний ковпак. Зняття захисного ковпака здійснюється перед введенням сповіщувача в експлуатування.

           Якщо житловий будинок введений в експлуатацію, всі захисні ковпаки на сповіщувачі повинні бути зняті.

           Звертаємо увагу на некомпетентність «фахівця» Сергія Бормотько, представленого в телевізійному репортажі, як керівника керуючої компанії будинку.


19.10.2021 ПП "Артон" на міжнародній виставці FeuerTrutz-2021 у м.Нюрнберг, Німеччина.


29.07.2021 ПП "Артон" повідомляє про можливість виготовлення пожежних сповіщувачів у наступних кольорах: чорний, червоний, зелений, жовтий та синій

       


18.02.2021 ПП "Артон" надає матерільно-технічну допомогу соціальним закладам Буковини

Психоневрологічний інтернат на Буковині отримав від ПП "Артон" 200 датчиків диму


04.01.2021 З 2021 року ПП "АРТОН" буде використовувати новий логотип


© 2012- PC ARTON